Polecany post

WYGRAŁAM THE VOICE?!

Jak co jesień na ekranach naszych telewizorów zawita popularny program-  THE VOICE OF POLAND. Piękne głosy, niesamowita sceneria, łzy ...

środa, 20 czerwca 2018

WYGRAŁAM THE VOICE?!


Jak co jesień na ekranach naszych telewizorów zawita popularny program- 
THE VOICE OF POLAND.
Piękne głosy, niesamowita sceneria, łzy wzruszenia. 
Czy aby na pewno to wszystko jest prawdziwe? Czy wystarczy iść na casting z odrobiną szczęścia i ogromnym talentem wygrać tv show?  
Wiele z nas nieraz zastanawiało się jak od kuchni wyglądają popularne programy telewizyjne. W zeszłym roku wybrałam się na casting do The Voice of Poland, aby na własnej skórze przeżyć tą przygodę. 

JAK TO WYGLĄDAŁO?

 1. Kolejka.
  Mimo tego, że precasting zaczynał się dopiero o 10:00, już od 7:00 pod budynkiem telewizji w Warszawie gromadziły się tłumy osób. Powstała lista, na którą po kolei wpisywały się osoby i w tej właśnie kolejności wywoływane są na przesłuchania. Czekanie najczęściej wynosi kilka godzin. Mimo tak długiego czasu oczekiwania można się tam naprawdę ŚWIETNIE bawić, dzięki panującej tam atmosferze.                                         
 2. Karta zgłoszeniowa.                                                                             W karcie zgłoszeniowej musimy uzupełnić wszystkie luki, nawet te najbardziej prywatne. Pojawiają się tam pytania o związek, najgorsze przeżycie, rodzinę, działalność w internecie i wiele, wiele innych.
 3. PRECASTING!!!
  Po kilku godzinach oczekiwania zostajemy wyczytani, wraz z kilkoma osobami i schodzimy na niższe piętro. Pierwszym etapem jest śpiewanie A CAPELLA. Jeśli jurorka wyrazi taką zgodę, to przechodzimy na śpiewanie "z podkładami". 
       
ATMOSFERA               
Mimo wielu ludzi, z ogromną różnicą charakterów wszyscy razem śpiewali, pomagali sobie i cieszyli się z samego udziału w castingu. Ludzie tworzący różne rodzaje muzyki wzajemnie bardzo dobrze się rozumieli wspierali!              


                           

Sam wyjazd do Warszawy i udział w początkowej fazie programu był niesamowitym przeżyciem, które na pewno w przyszłości powtórzę!A Wy uważacie, że program jest ustawiony, czy naprawdę wygrywają prawdziwe talenty?
Podzielcie się swoim zdaniem!

11 komentarzy:

 1. Ale to musi byc super przygoda :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. W zeszłym roku błam na widowni Voica i wiem tez jak to wygląda od kuchni i co jest prawdziwe a co podkoloryzowane. W tym roku także będe na widowni i mam nadzieje, że będzie tam ktoś wyjątkowy z głosem, który zwali z nóg.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę samej przygody. Myślę,że na długą ją zapamiętasz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna sprawa! Uwielbiam ten program :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kilka lat temu tez byłam i się nie udało :(
  Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze marzyłam, żeby tam iść i przekonać się na własnej skórze, jak to jest, ale niestety nie umiem śpiewać :)

  OdpowiedzUsuń